KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278265
nr 1427 8265
Aja Murray-Thorén
(1947-2015), Sverige
Oljemålning, 2 st, Signerad. Olja på duk, 63x52cm, yttermått inklusive ram: 68x57cm
Aja Murray-Thorén, svensk bildkonstnär född 1947, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:32:00
1.100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Aja Murray-Thorén
Läs mer om Aja Murray-Thorén